Tüm meslektaşlarımızın fikrini alıp mesleki sorunlara hep beraber çözüm üretebilmek adına bir aradayız. Bunun için “Katılımcı ve Çözümcül Bir Baro Yönetimi” diyoruz. Bunu yakınlarda yapılacak olan yeni baro seçimi için oluşum sağlayan gurup söylüyor. Yerden göğe kadar haklılar..

Kimler mi var bu güzel toplulukta” Av.Yalçın Düzağaç (başkan adayı) Yönetimi sırasıyla ..Av.Nesrin Çelikbilek, Av. Yasemin İşbilir, Av. Derya Yılmaz, Av. Fikret Aydoğdu, Av Serdar Avcı, Av. Şükrü Elbir, Av. Selim Tokatlı, Av. Murat Çelikbaş, Av. Mert Sevilmiş ve Av. Hakan Ayçiçek…

Zor bir o kadar meşakkatli bir mesleğin yılmaz savunucuları halkın deyimiyle son hacet kapısı dediğimiz adaletin yılmaz bekçileri her biri..

Son derece nazikler son derece samimiler ve büyüklerin hatırını bilip, küçüklerine sevgiyle saygıyla yaklaşan enfes bir gurup…

Sonuç ne olursa olsun bir duruş sergileyip bu “biz rakip değil refikiz” mantığını güden harika gurubumuz ilimizdeki Avukatların yüz akı olmaya her zaman devam edecekler. Elbette rakip tarafta böylesine şık ve samimi rakipleri için aynı hissiyatı paylaşıyorlar dır bundan eminiz. Her iki tarafa da başarılar dilerken, kazananın ilimiz olacağı hiç şüphe götürmeyen bir gerçek olacak..

 

Afyon MagazinAfyonCitylife