Gerçekten bu başlığı boşuna atmadık. İlimizde çok kısa bir süre olmasına rağmen herkesin gözdesi ve uğrak yeri olan “KEBAPÇI BAŞKANIN YERİ” muhteşem lezzetleriyle ve ilk defa hizmete sunulan Denizli TANDIR kebabı ile ailelerin gözdesi konumunda şu an.. Etli pidenin doyumsuz lezzeti ise mekanın favori yiyecekleri arasında. İlimiz ailelerin sıklıkla gittiği bu yer Basın caddesi üzerinde..

Sahipliğini samimi, güler yüzlü ve işinin ehli olan Halil Tuncerin yaptığı restorantta daha kapıdan girişte güler yüzlü personelleri ile karşılanıyorsunuz.  Kebap dünyasının zenginliğini görünce çok şükür şehir içine de böylesi gerekliydi düşünceleri sizde hakim oluyor. Aslında 1993 yılından beri Kebapçı başkanın yeri bünyesindeki lezzetleri müşterilerine sunarken ilimizde de bu yeri açarak çok büyük bir boşluğu deyim yerindeyse kapatmış oldular.Halil beyin inanılmaz bir yemek kültürü ve menüsü var. Genç yaşına rağmen yemek kültürünü çocuk yaşta alan ve sürekli gelişile inanılmaz lezzet diyarları sunan ustamız bayram sonrası inanılmaz menüleriyle müşterilerine sürpriz yapmayı kafasına koymuş. Özellikle balık menüsünü mutfağına monte edecek olan başarılı girişimci ustamız bu işle ilgili yoğun bir çaba içine girmiş durumda şu an..

Kısaca şunu söylemekte yarar var. Her geçen gün müşteri portföyünü arttıran değerli dostumuz Denizli Tandırının hakkını tam anlamıyla veriyor. Gidin görün ve tadın diyoruz özellikle .Böylesine bir lezzetle bizi tanıştıran ustaya kesinlikle teşekkür edeceksiniz diyoruz.

 

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife