Onlar uzun zamandır bu işin ustalığını ve profesyonelliğini yapıyorlar.

Eyüp balık ve Muhammed obüs liderliğinde eğitim sektörüne yeni bir çığır açan “DEĞİŞİM KİTAP KIRTASİYE” GERÇEKTEN BU İŞİ HAKKIYLA YAPANLARDAN. Yardımcı ve tam isabet atışlarla, deneme testleri ve kitapçıkları öğrencilere kazandıran kurum, yeni yerlerinde büyük bir başarıyla faaliyet gösteriyorlar.

Kent meydanı yanında, kahve ateşinin tam karşısında yer alan Değişim Kitap Kırtasiye inanılmaz fiyatları ve bol çeşitleriyle yeni eğitim öğretim yılına müthiş hazırlandılar. Eyüp bey kökten gelen eğitimci kişiliğinin yanı sıra duayen Uzman Eyüp beyle kader birliği yaparak öğrencilerimizin adeta can simidi oldular. Özellikle öğrenci çanta bolluğunu ve fiyatlarını kesinlikle görmeniz gerekiyor. Renk renk raflar kitapların bolluğu çantaların hem ekonomik hem de kaliteli olması velilerinde gözlerinden kaçmıyor. İlimiz eğitim öğretim sektörü bu kuruluşların başarılarıyla gurur duyuyor.

Kısaca 2. Vakıf iş hanı altında faaliyetlerine devam eden kırtasiye kurumu, tam çarşının ortasında inanılmaz bol çeşit seçeneğiyle, hem öğrencilerini hem de velilerini sabırla bekliyorlar. Ama şu bir gerçek ki fotokopi kağıdındaki kampanya inanın şehirdeki başka hiç

bir kırtasiyede yok..