GÖKYÜZÜ ONLARDAN SORULUR (KODEX)

Paragliding Afyon karahisar yani yamaç paraşütçüleri model uçaklar ve daha pek çok etkinlikte onların emek ve tanıtımları var. Son derece keyifli ve zevkli bir alan, dahası bir tutku ve spor. İlimizi gökyüzünde onlar temsil ediyorlar. Ve bakın neler söylemişler” Uçuş için gideceğimiz illerde Afyonkarahisar’ımızı en iyi şekilde temsil etmek amacıyla “Afyon Moru” diye bilinen haşhaş çiçeğinden esinlenerek tasarladığımız yeni mor renkli logomuzu beğenilerinize sunuyoruz.

AKDAĞ Dağcılık ekibi ile almış olduğumuz ortak karar ile Akdağ Afyonkarahisar Dağcılık Topluluğu ve Afyonkarahisar Yamaç Paraşütü Grubunu birleştirerek 7 kişilik yönetim kadrosuyla (KODEX) “Kocatepe Doğa ve Extrem Sporlar Kulübünün” ilk adımlarını bugün attık.Doğa sporları ve Havacılık üzerine yapacağımız projeler ile ilimizin spor turizmini yaygınlaştırarak tanıtımına da büyük katkı sağlayacağımıza ümit ediyoruz.“Tarihi ve kültürel değerlerimizin yanında, turizm çeşitliliğini de çoğaltarak doğa yürüyüşleri,kamp etkinlikleri, yamaç paraşütü uçuşları ve eğitimleri hatta ilerleyen zamanlarda Türkiye’deki tüm pilotları ilimize davet ederek model uçak ve helikopter festivalleri,hava gösterileri festivalleri ve akrobasi uçuş festivalleri düzenleyerek Afyonkarahisar ilini Türkiye genelinde daha da ön plana çıkarmak önceliklerimiz arasındadır.Bu anlamda ilimizin turizmini geliştirmek için ilgili kurumların ve siz değerli hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz.Kulübümüzün kuruluşu için atılan imzalarla şereflendirilen bu girişimin Afyonkarahisar’a hayırlı olmasını diliyoruz.

KODEX YÖNETİM

Bizde bizi böylesine hoş ve güzel anlarda temsil ettiğiniz için sizlerle gurur duyuyoruz. Birleşmenizin de hayırlara vesile olmasını diliyor, sizden çok daha başarılı işler bekliyoruz .

Afyon MagazinAfyonCitylife