Dilek Karatay Yılmaz ve Hanife Yılzdızdağ Sektörde son derece başarılı yetenekli ve işini uzman statüsünde yapan  çalışanlar..

Bayan kuaförü olan değerli insan Dilek Hanım ortağı Hanife Yıldızdağ ile  beraber nihayet kendi mekanlarını açarak hazırda bekleyen pek çok müşterilerini memnun ettiler.

Onların yapmış olduğu çalışmalar son trend saç ve bakım ürünlerinin müşterilerinde tatbiki ve alınan muhteşem sonuçlar onların müşteri portföylerini daha da arttırıyor. Adı üstünde Mesleğin son limiti sayılan ve en tepe noktasında NİRVANA Bayan Kuaförü yeni açılışıyla artık yerimiz yurdumuz belli dediler.

Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Tan, Muhtarlar Odası Başkanı Suat Uygur ve meslek komitesinin seçkin davetlileri tarafından açılan Nirvana Bayan Kuaför salonu, basit adres tarifiyle kapalı cezaevi karşısında yeni yerini geniş bir katılım ve düzenlenen bir kokteyle açtı.   Oldukça renkli ve keyifli geçen açılışta değerli ortaklar Dilek ve Hanife hanımlar tüm güzel dilekleri kabul ederlerken bir mesajda vermeyi ihmal etmediler. HANİFE YILDIZDAĞ VE DİLEK KARATAY   “AÇILDI. AÇILDI. AÇILDI. NİRVANA BAYAN KUAFÖR SALONU CEZA EVİ KARŞISI MEVSİM MARKET YANINDAYIZ. DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ. Dediler.