İlimizde faaliyet gösteren ve dalında tek anaokulu ünvanını haklı olarak elinde tutan “Küçük şeyler Anaokulu” 23 Nisan dolayısıyla Uydukent Leblebi kafede muhteşem bir şölene imza attılar.

Kalabalık bir aile gurubu ve çocukların şen şakrak kahkahalarıyla şenlenen mesire alanı çeşitli oyunlar ve animasyonlarla renkli bir hale gelirken en çok ilgiyi de velilerin çocuklarıyla uçurtma uçurmaları görülmeye değerdi.

ÇOCUKLAR BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ

Kurum sahiplerinin hiçbir masraftan kaçınmadıkları gözlenirken yapılan eğlence ve çocuk bayramı kutlamaları büyük bir keyif içinde geçti. Kurum sahiplerinden Murat ve Hatice Altınbaş çifti gelen konuklarıyla tek tek ilgilendiler. Murat Altınbaş ise yaptığı açıklamada “ Bayramlar çocuklarımızla güzelleşiyor. Bu anlamlı günde Küçük Şeyler Ana Okulu olarak bünyemizdeki evlatlarımızla birlikte onların velilerini de yanlarında görerek hoş zamanlar yaşanması için kurum olarak elimizden geleni yapıyoruz. Çeşitli oyunlar etkinlikler ve yavrularımızın büyük bir keyif almaları için her anımızın renkli ve neşeli geçmesi en büyük temennimiz “dedi. Kurumun öğretmenleri ise çocukların eğlenceli ve bilgili oyunlarla eğitimlerini tamamlamak için yoğun gayretleri ise göz kamaştıran unsurlardı. Etkinlik gökyüzüne bırakılan balonlarla son buldu.Afyon MagazinAfyonCitylife