Gerçekten yeşilin soluk almanın ötesinde bir mekan LAVANTA KIR BAHÇESİ..
Restoranı servisi ve insanlara olan sıcak yaklaşımlarıyla yeni trend burası diyebiliriz.
Çoğu afyonlu ailelerin uğrak yeri olan, hem sabah kahvaltılarıyla hem de muhteşem menüleriyle muazzam bir yer. İşbilir ailesinin yönettiği Lavanta Kır Bahçesi dahası restoran ve cafe’de aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabiliyorsunuz..
Yemek ve huzurlu bir ortamın adeta merkezi konumundalar. İşbilir ailesi gelen tüm müşterilerine o kadar sıcaklar ki..İnsanların çoğu eşleriyle dostlarıyla çocuklarıyla burada gönüllerince keyiflerince vakit buluyor, kafalarını dinliyorlar. Elbette harika menülerinde yok yok..
Doğası havası ve profesyonel ekipleriyle sabah kahvaltılarından tutunda, özel günleriniz nişan düğün ve dahası pek çok şey için biçilmiş bir kaftan sanki. Çorba ızgara özel menüler sıcak ve soğuk tüm içecekler Lavanta Kır Bahçesinde ayrı bir lezzetli..
Eğer hala daha buraya uğramadıysanız mutlaka gidip görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Özellikle akşamları ayrı bir atmosfer ve havasıyla burası kesinlikle sizi büyüleyecek diyoruz.Ekonomik kaliteli ve lezzetli bir adresin başı LAVANTA KIR BAHÇESİ” ilin lider sektörlerinden biri..