Onun için söylenecek çok şey var. Hem mesleki anlamda hem de kişilik anlamında…İnanılmaz bir yetenek avcısı başta onu söyleyelim..İlimiz Organizasyon firmaları arasında şu an liderlikte oturan LEYAL ORGANİZASYON inanın işinin hakkını tam verenlerden. Son derece dürüst güvenilir ve kaliteli yapımlarıyla eğlence ve özel günlerin en aranılan isimlerinden Sebahat Çelebi…

DÜĞÜN NİŞAN KINA SÜNNET VE HER TÜRLÜ ÖZEL ANLARINIZDA VE AİLENİZİN EN MUTLU VE KEYİFLİ ZAMANLARINDA ONLAR TEK..

Sebahat hanım bu işe girerken o kadar kararlıydı ki şu sözünü hiç unutmuyoruz “Abi ben bu işi kesin yaparım hem de çok iyi güzel yaparım” Evet dediğini yaptı ve muhteşem Leyal Organizasyonu en üst lige taşıdı.

Hiçbir zaman ümitsizliğe kapıldığını görmedik. Elbette değerli eşi ve ailesinin inanılmaz yardımları ve destekleriyle kendisine güvenenleri mahcup etmedi ve ilimizin en gözde organizasyon işlerinin hakkıyla üstesinden geldi. Bünyesinde barındırdığı genç yetenekli elemanları ve yeni koreograf çalışmaları ile eskiyi silip yeniyi monte eden anlayışla yeni bir soluk getirdi eğlence anlayışına. Artık ilimizde yeni evlenecek veya söz ve nişan yapacak genç kızlar ve genç erkekler yapacakları her hayırlı işlerde ilk tercihleri LEYAL ORGANİZASYON oluyor. Sebahat hanım ise kusursuz işiyle mükemmele varan sonuçlarla ailelerin göz bebeği durumunda. Biliyoruz ki bu yaz dönemi daha çok yorulacak daha çok koşturacak ama şuna kesin eminiz ki özel anlarınız ve güzel saatleriniz için ilk adresiniz burası olacaktır. Bundan eminiz Tebrikler LEYAL ORGANİZASYON..

 AfyonCitylife