Onun samimi yüzü, yaptığı iş ve kalitenin ötesindeki muhteşem lezzetleri sanırım anlatmaya gerek yok. Kaymağın, tatlının ve lokumun gerçek hası burada.

Sahibi Enver beyin müşterileriyle olan diyaloğu, artık şehir dışını da aşmış durumda.. Onun samimi yüzünü ve satıştaki her türlü kolaylığı sağladığını bilen şehir dışı müşterileri kapısının önünden ayrılmıyorlar dahası kuyruklar halinde onun lezzet dolu dünyasındaki tüm malzemeleri almak için keyifle sıra bekliyorlar.

Enver beye gelince son derece neşeli ve keyifli biri olarak esnafında çok ama çok sevdiği isimlerin başında geliyor. Resimlerden de anlaşılacağı üzere fantezi müziğin kralı Coşkun Sabah, habercilerin duayeni Uğur Dündar ve daha pek çok ünlü isim bu lezzetleri çok yakından tanıdıkları için Enver beyin mağazasına uğramadan alışveriş yapmadan asla gitmiyorlar, KAYMAKCIZADE lezzet konusunda gerçekten kendini çoktan aşmış bir kuruluş.. Yakışıklı dostumuz ise herkesin bu lezzetleri rahatlıkla tatmaları için adeta kendini ve ruhunu ortaya koyarken, firmasının altın değerinde olduğunu tüm sevenleri haykırıyor.

 

Afyon MagazinAfyonCitylife