Onlar şehrin son dönem araç satış ve pazarlama firması.. Başlarında son derece deneyimli yıllardır il piyasasında haklı bir unvana erişmiş tecrübeli uzman Mehmet Ayçiçek var.

Son dönem araç satış ve alım konularında resmen level atlayan bu firma muhteşem araçları son derece uygun fiyatlarla alıcı ve satıcı bazda buluşturuyor. Mehmet Ayçiçek ismi ise tam bir güven imajını temsil ediyor. Alo Shop gibi bir telefon firmasını uzun yıllar afyon piyasasıyla buluşturan deneyimli isim, şimdide araç piyasası sektöründe yeni nesil satış koordinasyonunu şehrimiz insanlarıyla buluştururken aradığınız araç ve özellikler konusunda son derece deneyimli ve uzman isimler eşliğinde paranıza göre tercih segmentiniz şekilleniyor.

 Aradığınız her marka ve modelde zengin bir seçeneği göz önünüze sunan M&A MOTOR yer olarak Kasımpaşa mahallesi Atatürk caddesinde.. Mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz Özellikle tam zamanında araç sahibi olmak istiyorsanız ve güvenilir bir kuruluş arıyorsanız tek bir adres var. M&A MOTOR