Son zamanlarda Esnaf Odaları kamuoyunda o kadar çok konuşuluyor ki anlatılacak gibi değil..

Araç Esnaf Odaları derneğine kayıtlı..İstanbuldan bir galeriden alınmış. Başkan Konağa yakıştı.Tüm esnafın başı olan ve başarılı çalışmalarıyla herkesin sevdiği, değerli insan yoğun programı olmasına rağmen esnafının sorunlarını çözmek için adeta kendini paralıyor. Afesin satılmasından sonra yapılan brifingte başkan oda yönetimini bilgilendirip birde makam aracı aldı odaya..

330 milyara alındığı söylenen araç şu sıralar tüm kamuoyunun gündeminde desek yanlış bilgi vermeyiz. Odalar Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ise üyelerini bilgilendirip yapacakları proje ile çalışmaları tek tek anlatmış durumda.Peki böylesine zor günlerde özellikle esnafın sıkıntılı günlerinde bu araç şartmıy

dı? Onu biz bilemeyiz, ama kimsede özellikle de esnafta da ses yoksa yapacak bir şey yok.. Afyonkarahisar CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın eşi Yasin Köksal ise bu duruma oldukça kızmış gözüküyor. Bakın tepkisini sosyal mecrada nasıl dile getirmiş” Dolar mı? Kriz mi? Bağlı bulunan odaların esnafı kira mi ödeyemiyormuymuş? Çokta fifi.. Odalar Birliğine Mercedes Maybach Hayırlı olsun”demiş.

 

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife