Erken saatlerde festival alanını dolduran Murat Boz hayranları konser boyunca doyasıya dans ettiler. Murat Boz, gecenin ilerleyen saatlerine kadar kendi parçaları ve çeşitli sanatçıların parçaları ile konser alanını coşturdu.

FİNALE YAKIŞTI ON BİNLER FESTİVALE AKIN ETTİ

Afyonkarahisar Belediyesi’nin ev sahipliğinde 6-7-8 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ve NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali Pop Müziğin sevilen sesi Murat Boz, konseriyle sona erdi.

Dünya Motorkros Şampiyonası (MXGP), Dünya Kadınlar Şampiyonası (WMX), Dünya Gençler Şampiyonası (MX2) ile Avrupa Motorkros Şampiyonası’nın (EMX-2T) final yarışlarının ardından şarkıcı Murat Boz, motosiklet tutkunlarına konser verdi.

Yurt içi ve yurt dışından on binlerce hayranının festival alanını hınca hınç doldurduğu konserde sevilen parçalarını söyleyen Murat Boz, sahne performansıyla göz doldurdu. Konserde Murat Boz’un bazı şarkılarına izleyiciler de eşlik etti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Murat Boz, gördüğü ilgi nedeniyle Afyonkarahisarlı hayranlarına teşekkür etti. Afyonkarahisar Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından festival alanına kurulan stant’ da büyük ilgi gördü. İlimizin tarihini, kültürünü, turizmini ve el sanatlarını festivale katılan konuklara yansıtmak amacıyla kurulan stant ziyaretçi akınına uğradı.