Aslında bugüne kadar doğum denince Herkesin aklına  ilk gelen şey anne ve sağlığı ve bebeği sorusuydu.. Elbette doğum sonrası yaşanan tatlı telaş ve doğum yapılan yerin kalitesi, hijyeni ve ekibi her daim bebek sahibi ailelerin en çok tercih sebeplerinin başında geliyordu.

İŞTE TAM BURADA “FERTİLLİFE SAĞLIK GURUBU” YENİLENEN YÜZÜYLE KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIYLA PROFESYONEL DOKUNUŞLARIYLA BİR ADIM ÖNE GEÇTİ DESEK İNANIN ABARTMIŞ OLMAYIZ.

Acıbadem hastaneleri eski TÜP BEBEK KURUCUSU DR. FATİH ÖĞÜÇ’LE BİRLİKTE ESKİ TELEK HASTANESİ GİTTİ. YERİNE KALİTESİYLE, MUHTEŞEM BİR HASTANE GELDİ. “AFYONKARAHİSAR FERTİLLİFE TÜP BEBEK MERKEZİ”

Bu süreç yaklaşık bir yıl önce gerçekleşti. Baştan sona kadar değişen hastanede hem fiziki yapı, hem de ekip ve ekipman olarak alanında uzman insanlar ilimize merhaba dediler. Butik Hastane olarak inanılmaz işler yapılan kurumda 3 ana dal var. İlki TÜP BEBEK UZMANLIĞI , Diğeri KADIN DOĞUM VE HASTALIKLARI, bir diğeri de ÇOCUK HASTALIKLARI branşlarıyla ön plana çıkıyor .. Ama Amiral gemisi tabi ki TÜP BEBEK UZMANLIĞI..Araştırma Üniversitesi eski  başhekimi uzman insan ve tüp bebek dehası DOÇ. DR. Mesut Köse den tutunda, kadın doğum uzmanları Devlet Hastanesi eski kadın Doğum Uzmanı DR. Elçim Bayrak ki şu an tüp bebek uzmanlık semineri için kendisi Ankarada..

ALANINDAKİ UZMANLAR SADECE FERTİLLİFE AFYONDA.

Yılların deneyimli kadın doğumcuları Dr. Metin Demirtürk, DR. Şevki Bostancı’nın yanı sıra, Çocuk hastalıkları dalında müthiş insan Afyon’un AİLELERİN adeta sevgilisi, göz bebeği DR. Murat Minici ve Eski Edirne hastanesi Başhekimi DR. Özgür Kavak’la level atlayan kurum, şehrin tam ortasında adeta ilimiz insanına hizmet vermek için sadece hizmette kendisiyle yarışır hale geldi.Elbette sınırsız hizmetleri saymakla bitiremeyeceğimiz hastanede her şey kurumsal..İlgi alaka daha siz kapıdan girmeden başlıyor ve sizi misafir eden anlayışla birlikte profesyonel ekip tedavi boyunca sizi yalnız bırakmıyor.Hasta memnuniyetinin ön planda tutulduğu ,En ince ayrıntısına kadar süren tedavi süreci, hem ekonomik açıdan, hem de başka şehirlere giden hasta için tonlarca para masrafının da direk önünü kesiyor. Yani bir başka deyişle bebek sahibi olmayı çok isteyen aileler, diğer özel hastanelerdeki  başarısız girişimlerden, yol masrafları ve ekonomik anlamda bunalan insanlar artık bu merkezin yolunu tutuyor. Neden mi? Çünkü tüp bebek konusunda neredeyse Türkiye ortalamasının çok üstünde bir başarı grafiğini yakalamış durumda merkez….

KISACASI FERTİLLİFE SAĞLIK GURUBU OLARAK KURUM, ŞEHRİN GÖZ BEBEĞİ OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA GÜVENLE İLERLİYOR. Hastalardan sıklıkla şu cümleyi rahatlıkla duyabilirsiniz.” Ohh be!..Ne büyük nimet alanındaki uzmanlar ayağımıza gelmiş.Artık dışarıya büyük şehirlere gitmek yok. Çok ŞÜKÜR..