Boşuna bu başlığı atmadık. Türkiye’nin gurur kaynağı tüp bebek uzmanı Op. Dr. Fatih Öğüç eski telek tüp bebek merkezini satın alarak ilimize çok değerli bir yatırım sundu. Şimdi ki adı FERTİLLİFE Afyon hastanesi olan bu bina yeniden bakıma alınarak inanılmaz modern ve muhteşem bir tesise dönüştü. Şehrin çok değerli doktorlarını, Metin Demirtürk, Şevki Bostancı, Elçim Bayrak, Güçlü Kaleağası gibi isimleri bünyesinde barındıran kurum, aynı zamanda Doğum Kadın hastalıkları, çocuk ve hastalıkları gibi branşlarda ilimiz vatandaşlarına hizmet veriyor. 7/24 uzman çalışanlarıyla şehre hizmet veren kurumda tüp bebek konusunda inanılmaz ortalamalar la aileleri çocuk sahibi yapan profesyonel insan Op. Dr. Fatih Öğüç ise böylesine bir yatırımı tüm Afyonlulara hediye etmekten gurur duyduğunu söylerken, daha önce hizmet verdiği ve bir nevi öncülük yaptığı eski kurumu Acıbadem hastaneleri yetkililerine de bakın ayrılışında nasıl jest yapmış”
Saygıyla, Sevgiyle, emekle geçen 8 yılın ardından Acıbadem den ayrılıyoruz. 8 yıl önce Eskişehir’de birlikte başladığımız daha sonra İstanbul International hastanesinde devam eden birlikteliğimiz, güzel anılarla, saygı ve sevgi ile son buluyor. Çok şey öğrendiğim Muhterem büyüğüm Sayın Mehmet Ali Aydınlara, Acıbadem grubunun saygın CEO’su Tahsin Güney’e, Atakent ve Eskişehir Direktörü Sayın Celal Dağ beylere birlikte geçirdiğimiz güzel zaman anısına çok teşekkür ediyorum.
Şimdi kendi markamızı Fertillife’ı İstanbul’da Ota Jinemed Fertillife tüp bebek merkeziyle, Afyon’da Fertillife Hastanesi ve tüp bebek merkeziyle ve çok yakında Eskişehir’de kendi kliniğimizde, bizi buralara taşıyan sevgi ve güvenleriyle her zaman yanımda olan canım hastalarıma hizmet vermeye ekibimle birlikte devam edeceğim
Ülkemizin her köşesinden ve dünyanın her yerinden bize güvenerek yola çıkan tüm güzel insanların hep yanında olacağız. Beni hiç yalnız bırakmayan bu yola birlikte baş koyduğum canım ekibimle sıfır dan buralara geldik buradan da daha güzele daha iyi ye daha büyük başarılara kendi adımıza imza atacağız. Çünkü biz güveniniz için hiç ara vermeden çalışırız. Değerli doktorumuz kendisi gibi sağlık alanına ömrünü adamış ölümsüz aşkı Merve hanımla birlikte artık Afyonlu olmaktan gurur duyuyorlar ve diyorlar ki Bizim işimiz sağlıklı nesilleri sağlıklı yarınlara hazırlamak….