Onların yapmış oldukları sadece temizlik ve oto yıkama değil..

Gerçekten bir aracın ne eksiği varsa onu tamamlamak ve tam teşekküllü bakımını varsa eksikliğini tamamlamak..

Baba ve oğul Mehmet ve Lütfi Burak Kozan ikilisi bu işe neredeyse hayatlarını koymuşlar ve araçların muhteşem bakımları için son derece gelişmiş aletlerle inanılmaz özenerek kendilerine gelen her aracı deyim yerindeyse kendi araçları gibi yıkamalarını bakımlarını iç ve dış detaylı temizliklerini ve dahası araçların demir tozu arındırmalarını yaparak güvenle müşterilerine teslim ediyorlar. Hem iç hem de dış cilalı temizliği yapılan araçlar adeta yeni alınmışcasına sahibine göz kırpıyor.

DETAYLI TEMİZLİK VE DEMİR TOZU TEMİZLİĞİ

Özellikle oğul Lütfi Burak Kozan ise çocukluğunun hayali olan araçların son işlemini bizzat kendisi yapıyor. Adeta araçlar onun için çok ama çok özel ve önemli..

Hesaplı rakamları ve işinin tam hakkını veren marifetleriyle meguıars oto kabul istasyonu paranızın hakkını tam veriyor. Samimi yüzler Baba Mehmet bey ve Yakışıklı oğlu Lütfi Burak, gerek araç servisleri gerekse konukseverlikleriyle göz dolduruyorlar. İşletmeyi yeni devir alan baba oğul son derece profesyonel malzemeler ve gülen yüzleriyle araç sahiplerinin beğenisini kazanmış durumdalar..Elbette bu araç istasyonu izmir istasyonu tabir edilen yerde kelebek mobilyanın karşısında hizmet veriyor.

 Afyon MagazinAfyonCitylife