Çok kısa sürede girdi sektöre ama şu an sektörün yıldızı ve birincisi..

Leyal Kına ve Organizasyondan bahsediyoruz elbette. Ve tabiki onun başarılı patroniçesi değerli insan Sebahat Çelebiden..

Sanki bu iş doğmuş ve bu sektör sanki onu sabırla bekliyormuş. Son derece titiz başarılı samimi ve işinin hakkını tam teslim eden değerli insan eşi ve evlatlarıyla birlikte iş kadımlığı dünyasında merdivenleri başarı ile tırmanarak dahası dişini tırnağına takarak müthiş bir performans sergiliyor. Düğün, nişan, kına, açılış, sünnet ve tüm organizasyon işlerinde kusursuzluk adına ne varsa son derece emin adımlarla insanların bu özel günlerinde LEYAL ORGANİZASYON var diyebiliriz. Sebahat Çelebi ise işinin çok iyi olması ve müşterilerinin koşulsuz tatmin olmaları için yapılacak tüm organizasyonları kendisi yönetiyor. İşinin başında olan LEYAL ORGANİZASYON’un yeri de sevgi yolu, burger king karşısında..

İNANILMAZ ŞOVLAR, MUHTEŞEM GÖRSELLİK

Kına gecelerinin ve gelin merasimlerinin vazgeçilmez ismi Sebahat hanım firmasıyla birlikte bünyesinde ki çalışanlarının kalitesi süsleme sanatının baş mimarı olarak yapılacak işin tüm hacmini değerlendirip kişi veya kurum sahibinin istekleri doğrultusunda resmen görsel bir şölen sunuyor davetlilere. İlimize ilk defa modern dans ve arabesk havayı senkronizasyon eden müzik armonisini, davetli ve organizasyon sahiplerine göre demonte eden değerli dostumuz, gurubuyla birlikte  farklı bir sound ile davetlilerin resmen gözdesi haline geliyorlar. Tabi ki bunda dansçı kızların figür ve ritmleri de eklenince, ortaya izlenesi muhteşem görüntüler çıkıyor. Tamamen yaratıcı fikirlerin kol gezdiği etkinliklerde, Sebahat hanımın engin tecrübesi ve samimi yüzü çokça etkili diyebiliriz.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife