Şehrimiz güzide sivil toplum kuruluşlarından MÜSİAD resmi kurum ziyaretlerini hız kesmeden devam ediyorlar. İşte ziyaretlerle ilgili bazı değerlendirmeler..

PTT Baş Müdürümüz Sayın Mehmet Örsdemir, çalışma ekibinden Ömer Tekik ve Mustafa Kızılöz’le birlikte derneğimize nezaket ziyaretinde bulundular. PTT Kargo, PTT Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve PTT e-ticaret hizmetleriyle ilgili ayrıntılı ve iş dünyası açısından son derece faydalı bilgileri bizlerle paylaşan müdürümüze ve ekibine çok teşekkür ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

Müsiad Afyon gurubu , Aftaş Hüseyin Okumuş ve birlikte Afyon Adalet Sarayın’dalar. Başarılı yönetim ve başkanları hem ziyaretlerini yapıyorlar hem de kuruluşlarının amaç ve gayelerini anlatıyorlar. Ziyaretin değerlendiren Başkan Karakol ” MÜSİAD Afyonkarahisar olarak 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanımız Murat Gönülduru’ya nezaket ziyaretinde bulunduk. Sayın başkanımıza nazik kabulleri nedeniyle çok teşekkür ediyor görevinde başarılar diliyoruz dileklerini iletmişler” Ahmet Karakol öncülüğünde başarıdan başarıya koşan değerli yönetim dur durak demeden hiçte hız kesmeden başarı dolu öykülerini yazmaya devam ediyorlar. Ne diyelim Allah yollarını açık etsin.

Afyon MagazinAfyonCitylife