Sözü Müziği Ünlü bestekar Bayram Şenpınar’a ait olan, bir Müslüm Gürses klasiği “KALLEŞ DÜNYA” Sevgi Soylu yorumu ile tekrar hayat buldu.

Sanat dünyasında güçlü sesi ve yorumunun yanı sıra, güzelliğinden de sıkça bahsettiren Soylu, “ Yeni projeler ’de geliyor” diyerek adımlarının kararlı olduğunun sinyalini veriyor.

Arkasında güçlü bir ekip olduğunu belirten sanatçı, yeni sezon için tv ve sahne tekliflerini değerlendirmenin, sevenlerine kavuşmanın tatlı telaşını yaşıyor. İşte bizim için en hoş an değerli kardeşimizin ilimizin bir evladı olarak gurur duymamızı sağlayan başarı öyküsünün artarak devam etmesi. Sevgili dostumuz sanat camiasındaki müthiş ses rengiyle her daim bizim gözbebeğimiz olmaya devam ediyor O adeta İstanbul da afyonumuzun bir temsilcisi olarak bizi onurlandırmaya devam ediyor. Uzun yıllar bıkmadan usanmadan sanatının doruk noktasında son derece mütevazı bir hayat biçimiyle örnek olmaya devam ediyor. Biz onunla gurur duymaya devam ediyor kalbimizdeki yerinin her zaman baş tacı olduğunu kendisine hatırlatmaya devam ediyoruz.