Değerli insan, samimi yüz Neslihan hanım bakın doğum gününü kutladıkları güzeller güzeli kardeşi Nilay hanım için kalbindeki sesi ne demiş”

2 Ekim 1983 Sonbaharın ortası. Kardeşin oldu dediler 5 yaşıma yaklaşmıştım pek de hoşnut olmadım. Annem babam onu benden daha mı çok sevecekti , ne gerek vardı kardeşe ..Üstelik çok da güzel bir bebekti eve gelen. Varlığını kabullenmek hiç de kolay olmayacaktı çocuk aklı işte…  böyle düşündüğüm için çok kızarım kendime ama nerden bilirdim kardeşin candan öte can olduğunu . İyi ki doğmuşsun iyi ki kardeşimsin. Canım kardeşim çok çok çok seviyorum seni. Ömrün uzun olsun ….. Sonbaharda açan sarı çiçeğim iyi ki varsın..

❤İYİ Kİ DOĞDUUUNNNN NİLAYYYYY ❤

“Happybirthday”

Şehrin sevilen sayılan ve değerli yüzü Neslihan hanım son derece başarılı işlere imza atarken, sosyal hayatını ve vefalı dostlarını hiç terk etmeyenlerden..Süreyya hanımın melek kızları, Neslihan ve Nilay hanımlar annelerinin gözdesi olmakla birlikte abla kardeş olarak birbirlerini asla ihmal etmiyorlar. Afyon magazin ailesi olarak bu değerli insanın (Nilay) doğum gününü kutluyor, nice uzun ve hayırlı yaşlara temennimizi kendilerine iletiyoruz.

Afyon MagazinAfyonCitylife