Emel ve Ömer Kasapoğlu’nun biricik evlatları,Cennet ve Kadir Dinç’in biricik prenses melekleri kızları,Zeynep ve İsmail den bahsediyoruz tabi ki..2019 Yılında evlenen şeker çiftimiz, huzurlu ve mutlu yuvalarında birbirlerine aşık iki genç..

Oruçoğlu Termalde dünya evine giren güzel çiftimiz demişlerdi ki “Kuruyan topraklar yağmuru bekler,karanlık geceler sabahı bekler,seven söz verince bir ömür bekler,bu iki genç sizleri düğüne bekler…

Elbette muhteşem görkemli ve bir o kadar da samimi bir düğün oldu. Birbirlerine çok yakışan gençler yuvalarını kurdular.Baba Ömer Kasapoğlu’nun da anne Emek hanımın da inanılmaz keyif aldıkları bir gerçek. Evlatlarının mürüvvetlerini görmek onlar için çok önemli.

25.10.2019 başlayan bu rüya tüm güzelliğiyle devam ederken,şüphesiz evimizin annesi Emel hanımda biricik gelinine kavuştu. Tabi ki Ömer babamızda bir kız evladına kavuştu. Onların aile saadetlerinin sonsuza kadar sürmesi bizim en büyük dileğimiz. Kasapoğlu ailesi her daim yardımsever kişilikleri samimiyetleri ve yüzlerinden düşürmedikleri neşeleri, gülen yüzleri ile kalbimizde ayrı bir yerleri var. İyi ki varlar. Allah ağız tatlarını bozmasın dileklerimizi iletelim istedik ailemize..