Onlar bu işin profesyoneli..Gerçekten tam bir aile şirketi ve sadece sizi ve arabanızı düşünüyorlar. Güler yüzlü personelleri samimiyetleri aracınızı kendi araçları gibi görmelerinden tutunda inanılmaz ekonomik ve süper bir ekip..

Bilal bey şirketin sahibi Neşeli güler yüzlü ve samimi..Araçların bakım onarımdan tutunda, her türlü mekanik aksama kadar, hasardan kaporta cila onarım yıkama ve 2. El araç alım ve satımına kadar birebir kendileri ilgileniyorlar.

Çalışanlar ise işlerinde tam bir profesyonel ekip desek abartmış olmayız. Size şiddetle tavsiyemiz aracınızla ilgili en ufak bir sorun yaşıyorsanız mutlaka buraya uğramak zorundasınız diyoruz. Zaten içeriye girdiğiniz andan itibaren kim olursanız olun bir kere kendinizi ayrıcalıklı hissedebiliyorsunuz. Salonlarından tutunda sizi karşılayan güler yüzlü insanların elinde hem aracınız hem de siz huzur buluyorsunuz. Çok pahalı ve sıkıntılı servislere inat burada ki ekonomik ve uygun fiyatları görünce “Daha önce siz neredeydiniz” sözünü kesin söylüyorsunuz. Son sistem bakım ve onarım cihazlarıyla her modele uygun avantajlarıyla servis kalitesiyle ve daha ötesi cebinizi düşünen bir şirketle çalışmanın avantajını asla kaçırmayın diyoruz. 

Şirket sahibi Bilal Cıdır

Kuruluş Tarihi 03.09.2019

Çalışma günleri: pazartesi…. Cumartesi

Çalışma saati: 08:30-18:00

Bakım, Onarım, Hasar, Mekanik Kaporta Boya Cila Yıkama  2.El Araç Alım&Satım

Telefonlar: 0272 2464043 / 2464643 İZMİR KARAYOLU 3. KM CARDİN MOBİLYA YANINDA.