Gerçekten bunu laf olsun diye söylemiyoruz.Suyunun kalitesi ve insan vücudundaki bıraktığı etkiyi kesinlikle ama kesinlikle hiçbir başka termal tesiste göremezsiniz Bunu özellikle iddia ediyoruz. Gazlıgöl havzasında bulunan Barbaros villaları devre mülk villalardan oluşup, istediğinizde gidip ailece çok hesaplı fiyatlarla kalabiliyorsunuz. Dubleks villalarda ailecek kalabalık sayıda olsanız çok rahat kalabiliyorsunuz.

Rahatlığın yanı sıra yeşil alanlarının zenginliğide ayrı bir güzellik katıyor buraya. Sahiplerinin ve işletmecilerin samimiyeti misafirlerine olan düşkünlükleri ve eksiksiz hizmet anlayışlarıyla gerçekten tam bir övgüyü alıyorlar. Villaların temizliği,düzenleri temiz oksijen iklimleri ve en önemlisi suyun müthiş kalitesi aklınızı başınızdan alacak.

Villaların bir diğer özelliği ise kalabalık ailelere hitap etmesi. Kesinlikle kafanızı dinleyebileceğiniz termal suyun keyfini çıkarabileceğiniz muazzam bir işletme.Bakımlı düzenli temiz ve hijyenik bir ortamda havuz ve termal suyla ailecek veya bireysel kafa dinlemenin en iyi adresi. BARBAROS TERMAL