Korel Thermal’da Halkla İlişkiler Sorumluluğu, Habitat Derneği’de Bilişim Projeleri Master Eğitmenliği ve Habitat Derneğin’de Paramı Yönetebiliyorum Eğitmenliği yapmış olan GAMZE TUTAN Kocatepe Üniversitesi’de İktisât  mezunu..Yengeç burcu ve 24 yaşında..

Afyonkarahisar’da yaşıyor. 7 yıllık bir sivil toplum geçmişi var.Yerel ve ulusal medyada dikkat çeken bir çok projeyi hayata geçiren Gamze hanım, Afyonda köye Google getiren kız ünvanıyla tanınmış. Ardından Bingonun hayata değer katan 10 kadınından birisi olarak seçilmiş. Türkiyenin en genç Ted konuşmacısı aynı zamanda.. 14 yaşından itibaren sivil toplumun içinde.Pek çok dernek, proje ve kuruluşta gönüllü çalışmış ve halen daha devam ediyor.

Ve  ekliyor Gamze hanım düşüncelerine ”Çok teşekkür ederim, gençler için başka bir dünya mümkün sloganıyla senelerce gitmediğimiz yer, elimizi koymadığımız tas bırakmadık. Tedx sahnesinde Nevsin Mengü, Aslı Şafak, Doğan Kuman gibi insanlarla aynı anda konuştum”DİYOR. Şehrin parıldayan ve geleceğe dönmüş yüzünü teknoloji ve umuttan hiç ayırmamış bir yıldız.Son derece yetenekli samimi ve güzel. Ona baktığınızda geleceğe dair umutlarınız daha da yeşeriyor ve gurur duyuyorsunuz. Ne diyelim Gamze hanım yaşınız genç dahası ülkemiz sizin gibi gençlerle her daim başarıya koşacaktır diye düşünüyoruz.