Rabia Gündoğar şu sıralar belki de hayatının en güzel anlarını yaşıyor Peş peşe önemli an ve zaman bulan değerli insan çok sevdiği aşkına kavuşurken dostlarını da asla ihmal etmeyenlerden.. Bakın her fırsatta yan yana geldiği değerli arkadaşları için neler söylemiş”

Beraber güldüğüne arkadaş

Beraber dolaştığını kanka

Beraber yediğinize dost

Ama

Beraber ağladığına kardeş

DENİR! !

Rabia Gündoğar eğitim camiasındaki yetenekli hali ve çok sevilen kişiliği ile çevresinin gözdesi konumunda Onun bir anlamı daha var ki oda babası. Onun için dizdiği şu cümleleri iyi okuyup anlamak lazım Bakın canı ciğeri olan biricik babası için hissettiği şeyler”

Canımın içi babam herkesin yardımına karşılık beklemeden koşan canım baba bu hayata kimine amca kimine dayı kimine enişte en önemlisi de torunlarına dede olan benim iyi yürekli dev çınar ağacım iyikim bu dünyaya tekrar gelme şansım olsa seni yine babammm olarak seçerdim canım kara oğlanım babalar günün kutlu olsun can özüm 💚🍀👨‍👩‍👧‍👦

Rabia Gündoğar son olarak ta kalbinin sahibi biricik ölümsüz aşkı Sercan Bey için

Sen benim bu hayatta başıma gelen en güzel en özel şeysin can eşim @sercancabik ❤💕 diyor. Ve onu çok ama çok seviyor. Bizde Afyon Magazin olarak bu değerli insan ve çok sevdiklerine ömür boyu huzur ve mutluluk diliyoruz.