İlimiz sağlık alanında inanılmaz adımlar atıyor. Adeta hastaneler şehri olan ve sağlık alanında devrim niteliğinde çalışmalara imza atan bu özel insanlar il içi ve il dışı ilçe başhekimleriyle bir araya gelerek hem kaynaşma toplantısı yaptılar hem de alanlarındaki gelişmeleri kendi aralarında değerlendirerek gelecek dönemlere dair neler yapılabileceğinin fikirlerini ortaya döktüler.

Fetillife sağlık gurubunun düzenlendiği ve merkez olmak üzere ilçe başhekimlerinin de katıldığı yemekli toplantıya başkanlığı Sağlık müdürlüğü eşlik ederken, İl müdürü Serhat Korkmaz da bu güzel akşamın tertiplenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

ŞEHRİN SAĞLIĞI MASAYA YATIRILDI.

Yemekli toplantı Güral otelde gerçekleşirken, yemeğe Afyon Devlet Hastanesi, Dinar, Sinanpaşa, Şuhut, Sandıklı, İscehisar, Çay gibi şehir ilçe başhekimleri de iştirak ettiler. Yemekli toplantıyı organize eden Fertillife Sağlık Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Öğüç “ Sağlık insanları olarak bizler burada hekim dostlarımız dahası kardeşlerimizle birlikte bir iki saatte olsa yan yana olmamız istişarelerde bulunmamız moral depolamamız açısından bu yemekli toplantının ayda birde olsa gerçekleşmesini çok arzu ediyorduk Çok şükür hep birlikte şehrimiz sağlığı konusunda çok güzel düşünceler ve fikirler masaya yattı.. Ekim ayının içinde ilimizde Tüp Bebek konusunda bir çalıştay dahası bir sağlık kongresi ayarlıyoruz. Elbette tüm hekimlerimiz kadın doğum uzmanları Türkiye’nin her yerinden katılım gösterecekler. Başta Salık müdürümüz olmak üzere tüm katılan değerli yöneticilerimize çok ama çok  teşekkür ediyorum “dedi.