Genç yakışıklı ve çok samimi.. Hep gülen yüzüyle çok keyifli bir insan Hakan Şanlı…Onun dünyasında insanlara oturacakları güzel evler yapmak var. Şanlı İnşaat ve Emlak sektörde yeri ve kariyeri olan muazzam bir örnek..Türkiye’de belki de ilk defa bu firmaya nasip olan ev sahiplerinin zamanında düzgün ve kaliteli ev teslimi teşekkür ilanı çok şık çok göz alıcı… Hakan bey ve çalışanları ne kadar övünseler azdır. Gerçekten bizde ilk defa yapımcı firmaya dahası inşaat sahibine teşekkür eden ilanı görünce şaşırmadık desek yalan olmaz. Güvenevler mahallesi Esma Sultan Apartmanı sakinleri evlerini zamanında bitiren ve kaliteli işçiliğiyle harika konutlar yaratan Şanlı İnşaat ve Emlak’a dahası Hakan Şanlı beye teşekkürlerini borç biliyorlar. Şanlı ailesi yaptıkları işin tam da hakkını vererek bu övgüleri alamaya çoktan hak kazanmış bir aile..Uzun yıllardır emlak piyasasındaki güvenilir duruşlarıyla zaten çoğu insanımızın dikkatini çekiyorlardı. Üstüne birde muhteşem konutları zamanında teslim ederek güvenlerini,kalitelerini  2 katına çıkardılar. Ne kadar gururlansalar haklarıdır. Barış Aşçıoğlu, Merve Şanlı, Mehmet Aşçıoğlu, Aykut Şanlı, Necati Şanlı, Hakan Şanlı ve İbrahim Şanlı ile birlikte.Tüm aile bir aradalar.

Ailemiz aynı zamanda birbirlerine olan düşkünlükleriyle başta baba Necati Şanlı olmak üzere sıklıkla bir araya geliyorlar ve tüm herkese sevgilerini yolluyorlar. Bakın Değerli dostumuz ve yakışıklı iş adamımız Hakan Şanlı Kendilerine yapılan bu jesti nasıl karşılıklı hale getirerek olayı güzelleştirmişler

” Sayın Esma Sultan (güvenevler) apartmanı sakinleri;göstermiş olduğunuz ilgi ve iyi niyetlerinize teşekkürlerimizi ŞANLI İNŞ. VE EMLAK AİLESİ olarak sunmaktan Kıvanç duyarız. Sevdiklerinizle ve saygıdeğer aile fertlerinizle; sağlıkla, huzurla, mutlulukla yaşayabileceğiniz yaşam alanlarınız olmasını dileriz… ( Ayrıca inşaat yapımında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz…)

DAHA NE DENİR Kİ!.. BÖYLESİNE İŞİNİ GÜZEL DÜRÜST VE GÜVENİLİR YAPAN FİRMALARIN ARTMASI DİLEKLERİMİZLE TÜM “ŞANLI İNŞAAT VE EMLAK” ailesine başarılar diliyoruz.

 Afyon MagazinAfyonCitylife