Boşuna kalite ayrıntılar da gizlidir dememişler. Projeye bakıyoruz birde yapana ..Gerçekten muazzam bir yapıt..Arkasında ki imzada çok önemli..İşte bu imza insana güven huzur ve samimiyet veriyor. Elbette şehrin sevilen sayılan ve samimi yüzlerinden yardımsever Sayın ailesinin başarılı isimlerinden SUAT SAYIN…
Şehrin ekonomisine yön veren kilit isimlerinden. Onların barındırdıkları iş aş ve ekmek verdiği o kadar çok insan var ki.Aldığı hayır dularıyla asla sırtı yere gelmeyecek bir isim Suat Sayın.
Müşfik bir baba. Ailesine çok düşkün. Boş zamanlarında başarılı genç iş adamımız her an ailesi ve evlatlarıyla vakit geçirmeye bayılıyor. Vefalı oluşu da arkadaş çevresinin gün be gün artmasına vesile oluyor. Girdiği her işten başarı dolu sonuçlarla çıkmasını çok iyi bilen değerli iş adamımız, hayırları ve insanlara olan yaklaşımlarıyla da kalplerde taht kuruyor.
İş ve siyaset dünyasının yıldızı parlayan isimlerinden olan ve aile şirketleri SAYIN İNŞAAT ile şehrin altın markası olan sayınlar gerek LİFE Poınt ile gerekse yeni ve efsane projeleriyle bizzat kendileri ilgileniyorlar. Şehrin gürültüsünden uzak doğayla baş başa bir mekanı şehre armağan eden değerli iş adamı aynı zamanda talepleri de yerinde inceleyerek bizzat açıklamaları kendisi sunuyor. Hal böyle olunca güven unsurunun adı da “ SAYIN “ markası oluyor. Kısaca anlatmak istediğimiz şu sayınlar bu işi iyi bilip iyi yönetiyorlar.

 

Afyon MagazinAfyonCitylife