Bu başlığı atarken boşuna atmadık. Aslında onlar pek ön planda olmayı sevmiyorlar. Ama şehre yön veriyorsanız, muhteşem projelere,kaliteye,insanların yaşam alanlarına dokunuyorsanız, imza atıyorsanız, güç birliğini yeni nesil kuşak olarak sergileyebiliyorsanız elbette sizi yazmak için bizler çok geç kalmış sayılmayız. Bahsettiğimiz kişi AHMET MATYAR..

İŞLERİ GÜÇLERİ “KALİTE”

Son derece samimi, yakışıklı ve dost canlısı bu iş adamımız şehir adına ne varsa etrafı güzelleştiren ender kişiliklerden biri..Kalbinin sol yarısı değerli Akile hanıma ait. Diğer kısım ise Ecem ,Elif ve Efe için atıyor.

İş adamımız Ahmet bey sayısız proje yaparak insanların konu adına yaşam tercihlerini muhteşem bir sanata dönüştürüyor.Bunu yaparken güç birliği adına değerli dostu Güray Yumlu  gibi dostlarından istişare adına çok değerli çalışmalar yapıyor. Sonuç olarak ortaya harika ve vizyon projeler çıkıyor.Ev almak konut sahibi olmak isteyen pek çok insanı ödeme kolaylıklarıyla ev sahibi yapıyorlar.Anlayacağınız o ki böylesine nitelikli değerlere Afyonlular adına çokça sahip çıkmak gerektiği kanaatindeyiz. Ahmet Matyar ise şehre ciddi anlamda katma değer katan, projeleriyle ses getiren, çalışanlarının sevgisini saygısını kazanmış evini asla ihmal etmeyen bir iş adamı. Onun çalışma alanları şöyle bir gezecek olursanız ne kadar kaliteli işlere imza atmış olduğunu göreceksiniz.Yeni nesil kuşaklardan başarıyı son derece özümsemiş muhteşem bir yetenek diyoruz biz ona..