Emir Ali Güzlek…Bu isim hocalıkta eğitimde insanlıkta ve samimiyette aynı çizgisini ve duruşunu bozmamış değerli bir eğitimcinin unvanı. Mektebim Afyon Kampüsünün değerli müdürü Emir Ali bey gerçekten eğitimin çıtası olan başarı ve kariyerin ilk ismi. Mensubu bulunduğu okulun tüm fiziki şartlarını hem öğrencilerine, hem de çalışma arkadaşları öğretmenlerine sonuna kadar sunan değerli hocamız öğrencileriyle de arkadaş gibi..

Onun eğitimci kişiliği kadar iyi bir baba ve eş olması artı avantajı..Mektebim okulları daha şehrimizde yeni olmasına rağmen kaliteli kadrosu uzman hocaları ve yeni binalarıyla daha şimdiden çıtayı yükseltti diyebiliriz.

BAŞARIDA ÇITA MEKTEBİM’LE YÜKSELDİ.

Her ne kadar özel eğitim kurumları olsa da şehrimizde MEKTEBİM OKULLARI açık ara önde olmanın keyfini sürüyor.Çok kısa bir zamanda kampüs alanını bitiren ve uzman hocalarını kadrosunda bulunduran kurum, değerli müdürleri Emir Ali Güzlek sayesinde ciddi anlamda bir ivme alarak hızla yoluna devam ediyor. Çocuklarını böylesine muhteşem bir okula yazdıran veliler ise durumdan gayet memnunlar.Her türlü aktivitenin ve eğitimin okul binasındaki yapılanması ise oldukça başarılı. Yemeklerden tutunda birebir ders metotları

ve spor alanları dahil MEKTEBİM OKULLARI AFYON KAMPÜSÜ gerçekten ilimizde fark yaratıyor.Afyon MagazinAfyonCitylife