Bunu neden yazdığımızı hemen söyleyelim. Bir kere evinizde gibisiniz öyle soğuk parıltılı insanı mahsunlaştıran yapıları ve alanları yok. İkincisi son derece modern zarif mimari hatları sıcak bir yapısı var. Üçüncüsü elemanlarının çoğu Afyonlu ve güler yüzlü.Diğer özellikleri ise muhteşem bir müdürleri var DENİZ BEY..

Muhasebe elemanları son derece çözüm odaklı ve işinin uzmanı insanlardan oluşuyor. Başta Mehmet Çakmak amcamız var. Rahmetli Yusuf Özer ağamızla birlikte şu an şehrin en cömert samimi yardımsever ve bonkör ağası olarak kulvarı başarıyla sürdürüyor.

Otelin iç kısımları yeniden revize edilerek butik aile oteli konseptinin yanında dışarıdan gelen misafirlerinin ailelerin göz bebeği durumunda. Her şeye ulaşmanız her türlü isteğiniz karşılanması temel esas alınmış. Diğer otellerdeki bürokratik işlemler için sizi saatlerce yormuyorlar. En önemlisi yüzlerinde sahte gülücükler yok. Turizm destinasyonuna uygun alanlar bolca mevcut otelde.

Samimi sıcak şatafatın aksine sade ve etkileyici ambiyansı modern tarzı turizmden anlayan çalışanları müşterilerine hizmet odaklı çalışma alanları ile ÇAKMAK TERMAL ilimizdeki termal otellerin yüz akı durumunda . Amiral gemisi otelimizde afyona dair her şeyi rahatlıkla bulabiliyorsunuz burası Çok önemli…Lüks olması pahalı yemekleri roma dönemine ait kalıntılarla otelcilik yapılması müşteri hizmetini yapay gülücüklerle sunulması bir oteli muhteşem yapmıyor.Bir otel müdürü otelindeki müşterisi, otelden ayrıldığında onu özellikle kapıdan bizzat uğurluyor sa işte biz buna hizmet diyoruz. Lüks elbiselerle, takım elbiselerle, şatafatlı sözlerle, yapmacık sahte maskelerle, otel müşterilerini gönderen müdürler için  Çakmak otele gelip biraz turizm dersi almalarında fayda var diye düşünenlerdeniz. İşte bu yüzden Çakmak otel alanında lider bir kuruluş…