ŞEHRİN GURUR KAYNAĞI “SADİ ÇELEBİ”

Onun yapmış olduğu çalışmaları bilmeyen yok. Azimli kararlı ve yenilikçi…Özsütte başlayan macera ve azim  şu an inşaat sektöründeki muazzam yapı ile, askeri fabrikada başlayan mücadeleci ruhuyla birleşip şu an Birleşik sivil memurlar sendikasının genel başkanı olarak devam ediyor.

Askeri fabrikalarda emniyet kolluklarında ve diğer hassas devlet dairelerin de çalışan sivil memurların özlük haklarından tutunda, daha rahat, daha sosyal haklarının genişletilmesi konusunda çalışan sendikanın genel başkanı olmak gerçekten gurur verici bir gelişme.

Başkan Sadi Çelebi aynı zamanda başarılı genç ve girişimci bir iş adamı..Zor, meşakkatli ve çalışanların sosyal statülerinin rahat yaşamlarının olması için canını dişine takıp büyük mücadele veriyor. Sendikanın üyelerinin her geçen gün artması ve bu yolda çok ciddi çalışmaların yapılması Sadi beyin ilk öncelikleri arasında. Bu konuda gerekirse ailesini bile ihmal ediyor. Tüm Türkiyede olduğu gibi şubelerinin temsilciliklerinin artması için ülkeyi adeta karış karış geziyor. Birleşik Sivil Memurların sesi olan değerli dostumuz aynı zamanda sendikanın ağır yükünü hiç şikayet etmeden her bir üyeye ulaşarak çözüm noktasında harikalar yaratıyor. Ne diyelim aslında onu yazmak için kelimeler dolusu övgü gerekiyor ama o her zamanki mütevazı ve samimi haliyle dahası gülümseyen yüzüyle şehrin ışıklarından olmayı çoktan hak ediyor. Bakın son olarak yapılan işlerin semeresini almak için neredeler..

CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNDEYİZ

Genel Başkanımız Sn. Sadi ÇELEBİ, Genel Başkan Yardımcılarımız Sn. Murat ÜNAL, Sn.Abdullah ÖCEL ve Kurucu Üyemiz Sn. Atanur TATAR, Cumhurbaşkanı Genel Sekreter Yardımcısı Sn.Nadir ALPASLAN’ı ziyaret ettiler.

 

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede, sendikamız, hedeflerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında geniş bilgi verilmiş, müteakiben;

1- MSB, TSK, Jandarma Genel Komutanlığı ile Sahil Güvenlik Komutanlığında görevli Sivil Devlet Memurlarının, sivil kurumda görevli Devlet Memurları ile eşit iş yükü ve eşit iş riskine sahip olmadıkları, sebep ve dayanaklarıyla detaylı olarak izah edilerek Devlet Memurları Yan Ödeme Kararnamesinde bu personele 13.000 puan ilave yan ödeme verilmesine yönelik teklifimizi,

2- Yardımcı Hizmetler Sınıfının sorun ve sıkıntıları ile çözüm önerimizi, içeren dosyamız kendisine sunulmuştur.

Cumhurbaşkanı Genel Sekreter Yardımcısı Sn.Nadir ALPASLAN, özellikle yan ödeme talebimizle ilgili olarak Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’a konuyu bizzat arz edeceğini ifade etmiş ve Külliye bünyesinde bu talebimizle ilgili bir ön çalışma başlatılacağı müjdesini vermiştir. Kendilerine misafirperverlik ve sendikamıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı camiamız adına teşekkür ediyoruz.

NE DEDİK YOLA ÇIKARKEN ,HEP BERABER HEPİMİZ İÇİN ,TEK YÜREK TEK BİLEK DEDİK.

BAKIN EN TEPEYE SESİMİZİ DUYURDUK.

YURDUN DÖRT BİR YANINDAN DESTEK MESAJI ATAN HERKESE TEȘEKKÜR EDERİZ.

Adalet olmadan Güven,Güven olmadan İnanç,İnanç olmadan bașarı olmaz.

BİRDEM -SEN

 

Afyon MagazinAfyonCitylife