Bizim kasap dediysek gerçekten bizim kasabımız ..Pırıl pırıl muhteşem ve ışıl ışıl..

Onların etlerini yemeyen inanılmaz pişman..Yapmış oldukları kesimlerden tutunda, sizin mangal keyfinize kadar muhteşem etlerin sofranıza gelmesinde olağanüstü gayretleri var. Bir et bu kadar lezzetli olurmu demeyin. Bu işin neredeyse asırlardır ustası olan ve aileden et ürünleri konusunda uzman insanlar. Onların para kazanma gibi bir hırsları yok. Vatandaş yeter ki leziz sağlıklı ve muhteşem et yesin onlara yetiyor. İşte bu güveni kazanmak hiçte kolay olmadı onlar için. Yakışıklı ve samimi yüzümüz Ziya Tütüncüoğlu Afyon Kasabın sahiplerinden..Genç girişimci ve yetenek dolu iş adamlarımızdan.

Malum ilimiz et sektöründe tüm Türkiye de söz sahibi neredeyse..İşte bu haklı gururu gerek Afyon Kasap gibi işinde uzman insanlar, gerekse yıllarını bu işe vermiş müthiş insanlar büyük mücadelelerle elde etmişler.

Ziya Tütüncüoğlu kardeşimiz ise hem alanında uzman hem de çok küçük yaşta bile bu işlerin içinde yetişmiş son derece mütevazı ve güler yüzlü bir dostumuz. Onun en büyük özelliği ise yardımsever ve işinde titiz olması..Hijyen konusunda son derece hassas Onu elinde sabunlu bez ile görmeniz çok olasılık. Her yerin temiz hijyen ve sağlıklı olması için adeta sabahtan akşama kadar elinde bez dolaşırken görebilirsiniz. Müşterilerinin çok sevdiği bu yakışıklı dostumuz her an her zaman işinin başında. Özellikle toptan et dağıtımında işinin hep takibini kendisi yapıyor..Yani hep görevinin başında…. insanların sağlıklı et tüketimleri için güvenin ana unsuru gibi yakışıklı dostumuz ..Bu arada genç kızlarında gözdesi olduğunu hatırlatalım yakışıklı kardeşimizin..Kısacası AFYON KASABI Şehrin haklı gururu..

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife