Onların işi o kadar yoğun ki anlatılacak gibi değil. Son derece samimi mütevazı ve bir o kadar da profesyoneller.

İBRAHİM KÖSEOĞLU ismi şehri de bir marka. Uzman insan adeta araçların profesörü gibi. Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri son derece mükemmel.

Değerli insan misafirleri için inanılmaz derecede ilgili. Onun şehrin ileri gelenleri ile yakın ilişkileri misafirlerine olan ilgisi insana olan değeri ve samimiyeti ise ayrı bir dünya gibi.

Gerek araçlar ile ilgili gerekse inşaat işleri yoğun olan dostumuz her işini eksizsiz ve mükemmel olması için büyük çaba sarf ediyor. En ince ayrıntıya kadar kendisi ilgilenen değerli insan kendisinin yaptığı işlerde elemanlarıyla birlikte en iyi sonucu alasıya kadar işinin başında oluyor. Bu arada KÖSEOĞLU OTOMOTİV ailesi olarak ilimizdeki yatırımları da gün geçtikçe arttırmanın yoluna bakıyor. Şehre katma değer vermek için değerli insan gece gündüz çalışırken sağlığına da çok dikkat ediyor. Kaliteli ve son model araçların satıldığı galeride İbrahim Bey her şeyin mükemmel olması için gece gündüz çalışıyor. Elbette yapmış oldukları konutları gezdiğinizde titiz işçiliğin yanı sıra son derece kaliteli ve hesaplı satışlarında yoğun olduğunu söylemek mümkün. Birinci sınıf işçilikten tutunda, ailelerin konut sahibi olmaları için firma elinden gelen tüm imkanları sunarken İBRAHİM BEY “derdimiz herkesin sıcak bir yuvaya kavuşmaları sağlamak” diyerek samimi dileklerini iletiyor.