Uğur ve Seda Bozkurt idaresindeki “ÇENGEL KAFE” öylesine yenilenip öylesine işlevlik kazandı ki gerçekten temiz ferah ve elit bir görüntüye kavuştu desek yeridir.

Her akşam tıklım tıklım dolan ve bin bir seçeneğin sunulduğu,  maç yayınlarının izlendiği, kafe ve oyun salonunda, favori ürünler waffe ve nargile. Lig maçlarını geniş ferah ve samimi bir ortamda sunan, Bunun yanında okey ve oyun türlerinin bulunduğu mekanda özellikle üniversiteli gençlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor ÇENGEL KAFE..

WAFFE VE NARGİLE ÖNCÜSÜ

Geçen sene mayıs ayında burayı devir alan Bozkurt çifti inanılmaz bir tadilatla son derece şık ve nezih bir mekan sundular insanlara..Kaliteli ve ekonomik fiyatlarla herkesin ilgisini çeken Çengel Kafe inanılmaz waffe ile herkesin lezzet damağını çekmeyi başardılar.

Samimi ve güler yüzlü çift Bozkurt çifti adeta burasını kendi evleri gibi dayayıp döşeyip muhteşem hale getiriken,dostluklarıı ve samimiyetlerini de insanlara sundular Sonuçta ortaya herkesin uğradığı hatta sıcak bir çay molası verdikleri yer haline getirdiler.

İLK TERCİH NOKTASI ÇENGEL KAFE

Elbette nargile sevenlerin de bu iş dikkatinden kaçmadı ve akın akın buraya geldiler sohbetlerini yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Bizim ilk prensibimiz müşteri memnuniyeti diyen Uğur ve Seda Bozkurt çifti geç saatlere kadar insanların keyif almalarını sağlamak ve neşeli anlar geçirmelerini,dahası streslerini atmaları için farklı aktivite ve oyun alanları oluşturarak Çengel Kafe’yi vazgeçilmez hale soktular. Sırada bilardo masaları var ve bu sporu daha çok geniş kitlelere yaymak için çengel kafe’nin adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Sevgi yolunda ki muazzam yer herkesin ilk tercih ve uğrak noktası olmaya kesinlikle devam edecektir diyoruz bizde…

 

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife