Elinden her iş geliyor onu biliyoruz. Bankacılık sektöründeki muhteşem işlerini de yakından biliyoruz. Artık uzmanlık alanını sigorta ve bu sektöre bağladı. İyi de etti. Çünkü son derece titiz zeki ve çözümcü..Sizi hiç uğraştırmıyor. Sigorta Kasko ve tüm aracılık hizmetlerini kusursuz yerine getiriyor.Bünyesindeki dünya devlerini (GROUPAMA, ALLİANZ,RAY SİGORTA VE VB) dev markaları güvenle sizinle buluşturuyor. Ali Yenikale ismi hiç yeni bir isim değil..Alanı ve başarı dolu dünyası sigortacılık sektöründe onu yıldız yaptı desek abartmış olmayız.Dostları ve sigortacı arkadaşları Durmuş Gümüş Celil Özpunar, Hasan Hüseyin Bertiz, Osman Nayan, Bekir Özerdem ve Ali Yenikale artık şehirde markalar..

Bakın Ali bey kendilerini ve şirketlerini nasıl anlatıyor “YENİKALE SİGORTA

Sigorta sektöründeki profesyonel ve ilkeli çalışma anlayışıyla güvenilen, çözüm üreten ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan acente misyonu ile hizmet veriyoruz.

MİSYONUMUZ

“Sigortacılığı satıştan hasara uzanan süreç ve bu süreci bir bütün olarak gören acenteliğimiz, sigortalı ile şirket arasında bir köprü vazifesi ile gerçekçi risk analizi, uygun poliçe, ekonomik fiyat ve hasar anında / sonrasında müşterilerine verdiği hizmet ile müşterilerini prosedür ve formaliteden uzak tutarak hizmetlerine devam ediyor. YENİKALE SİGORTA 7/24 ulaşılabilir acente olma özelliğiyle hasar anında ve sonrasında sigortalısının yanında olarak,profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz”

Daha ne söylenebilir ki..Adresiniz ve uğrak noktanız burası olsun. Gökhan Alpata iş hanı kat 1 de illaki çayını ve kahvesini içmeye uğrayın hasarsız yıllar yaşayın temennimizi iletelim istedik.