Salih Gürel…Bu isme lütfen dikkat…Son zamanlarda yetenek dolu yakışıklı ve şehrin genç diyetisyeni artık çok fenomen.. Kısaca tanıyalım mı?

Hurriyet.com.tr’da Köşe Yazarı

Diyetisyen Salih Gürel Beslenme Ve Danışmanlık Merkezi’nde Kurucu Diyetisyen

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’nde Stajyer Diyetisyen

Önceden Cenk Özyilmaz Beslenme ve Danışmanlık Merkezi’nde Stajyer Diyetisyen

Önceden Group Florence Nightingale Hospitals’ta Stajyer Diyetisyen

Önceden Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Sınır Hastalıkları Hastanesi’nde Stajyer Diyetisyen

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik okudu

Kaman İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okudu

Afyonkarahisar’da yaşıyor. Ve son teknik hakkında dahası beslenme ve sağlık konusunda bilgi veriyor yakışıklı diyetisyenimiz”

İNANILMAZ TEDAVİ YÖNTEMLERİ

ANDULASYON TERAPİ

Kısaca Andulasyon, biyofiziksel prensiplere dayanan yeni jenerasyon medikal tedavi yöntemlerinden biridir. Andulasyon, mekanik osilasyon ile kızıl ötesi derin ısının kombi-nasyonundan oluşmaktadır. Andulasyon teknolojisi, bilim insanları, üniversite klinikleri ve doktorlar arasındaki yakın işbirliğiyle birlikte Almanya’da geliştirilmiştir.

Andulasyon terapisi yalnızca belirli bir organ veya bir organ sistemi üzerinde etki göstermek yerine, organizmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif bir etki sağlamaktadır. Bu açıdan Andulasyon, sağlığımızı yeniden kazanmamızın ve sürdürmemizin temelini oluşturmaktadır” diyor.Değerli diyetisyenimiz  Salih Gürel kardeşimiz beslenme ve diyet konusunda sizi sıkıntıya sokan her şeyi iptal ederek sağlıklı ve kolayca kilo vermenizi sağlıyor. Şu sıralar çok sık ziyaret edilen değerli dostumuzun sporculardan tutunda tüm vatandaşların sağlıklı beslenmeleri için inanılmaz reçeteleri mevcut..

“Afjet Afyon Spor U17 -U19- U21 Den Futbolcu Kardeşlerim Ziyaretimize Geldi. Beslenme Durumlarını Müsabaka Öncesi Sırası Ve Sonrasında Nasıl Beslenmeleri Gerektiğini Konuştuk Anlattık. Hedeflerimizi Planlarımızı Belirledik. Yeni Sezona Hepsi Bomba Gibi Olacak İnşallah 💪🏻👏🏻Salih Gürel

Canından çok sevdiği abisi Hüseyin Gürel için diyetisyenimiz bakın neler söylemiş.”Başarılarımın Mimarı Yönetmeni En Büyük İdolümle Tanıştırayım Sizi. Son Zamanlarda Sosyal Medya Yoluyla Yüz yüze Onlarca Yüzlerce Tebrik Mesajları Alıyorum Dostlarım Arkadaşlarım Büyüklerim Küçüklerim Danışanlarım Tanıdıklarım Tanımadıklarım Herkes Gurur Dolu Sözler Söylüyor. Üzerimde Emeğin Çok Büyük Abi Bana Yaptığın Fedakârlıkları Nasıl Öderim Bilmiyorum. En Yakın Arkadaşım Abim Dertdaşım Yoldaşım Sen 7 Temmuz 1992 De Dünyaya İyi ki Gelmişsin Çok Şükür Bin Şükür Senin Abim”  Diyetisyen Salih Gürel Beslenme Ve Danışmanlık Merkezi yeşilyol Pekdemir market üstünde tam da yolunuzun üstü.. Uğrayın ve sağlıklı yaşama merhaba deyin..