Tek kelime ile muhteşemler..Yapı sektöründe çağdaş dinamik ve modern anlayışı getiren Kurgan Yapı Mimarlığın proje ve şehre kattığı dizaynlar inanılmaz. Sahipliğini ilin sevilen sayılan çifti muhteşem mimarlar Asım ve Melike Kurgan’ın yaptığı bu güzide kuruluş mimari tasarım ve projelerle gerçekten dudak ısırtan bir profesyonelliğe imza atıyorlar.

Yakışıklı genç mimarımız Asım Bey son derece mütevazı ve görsel sanatlar konusunda ufku inanılmaz açık bir insan. Genç girişimcimiz ve çok değerli eşi mimar olarak bu işe gönüllerini koymuşlar.. Sloganlarından da anlayacağınız üzere “HAYALLERİNİZİ PROFESYONEL ELLERLE TASARLIYORUZ” derken boşa söylemediklerini yapmış oldukları çalışmalarla projelerle kanıtlıyorlar. Çok yakında gerçek bayilikleri olan SERANİT GRUP Bölge bayiliğini de hayata geçiriyorlar.

Seranit Porselen,Serra Seramik,Vanucci Mutfak&Banyo ve Seranit yapı gereçleri Afyonkarahisar Bölge Ana Bayi statüsünü hayata geçirecek olan ve AKRON TASARIM olarak şehre değer katacak olan KURGAN YAPI MİMARLIK ilimizde çok büyük bir eksikliği de tamamlamış olacaklar. Asım bey bu konuda bir dahi desek abartmış olmayız. Samimi yüz modern ve kaliteyi her alanda şehrimiz insanına sunmak istiyor ve bu konuda da inanılmaz bir gayret içinde.. Ne diyelim onun ve ekibinin kesinlikle bu işi başaracağına zerre kadar şüphemiz yok..

 Afyon MagazinAfyonCitylife