Dağdelen Sağlık ve Spor merkezi DİYOR Kİ” Artık kafanıza takılan antrenman ve beslenme ile alakalı tüm sorularınızı mesaj yolu ile bize sorabilirsiniz” Bunu yaparken de sizin ilk kilonuz ve uygulamadan sonra ki kilonuzu hesaplayıp özel hoca ve kilo kontrollü diyet programınızı hazırlıyorlar.

AVRUPA VE DÜNYADA NE VARSA DAĞDELEN DE VAR

İlimizin gözde ve seçkin spor kuruluşlarından olan Dağdelen Sağlık ve Spor Merkezinde son derece kaliteli ve işinin uzmanı insanlar sizi bekliyor. Bay bayan tüm herkesin tercih noktası olan merkezde sağlıklı zinde ve fit vücutlu olmanız için inanılmaz olanakların yanında muhteşem bir yüzme havuzu da uzun zamandır halkın ve sporseverlerin hizmetinde. Sauna’larıyla salonlarıyla profesyonel antrenman ekipleri ve inanılmaz rakamlarıyla gerçekten mükemmel dedirten, alanında son derece uzman müthiş hocalarla size uygun zayıflama programı yüzde yüz sonuç veriyor.

ALAN VE BÖLGESEL ZAYIFLAMA METOTLARI

İşte hanımların belki de en çok yakındıkları konuyu merkezimiz özellikle ele almış ve çözümünü bulmuş. Step’ ten tutunda Aerobik’e platesten tutunda zumba dansına kadar uzman bayan ve erkek hocalar bu işi keyif içinde çözmenizde en büyük yardımcılarınız oluyor.Elbette spor denince akla gelen tek merkez olan Dağdelen de sıklıkla şehir dışı uzman ve konuklar merkezde, üyeler ve halkla yan yana geliyorlar. Sıkı ve fit vücuda sahip olmak isteyen herkesin ilk uğrak adresi elbette Dağdelen Spor ve sağlık merkezi oluyor.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife