Şirinoğlu Faktoring A.Ş.’da Çalışan,  Türk Ekonomi Bankası’da kendini geliştiren, AKÜ Araştırma Ve Uygulama Hastanesin’de deneyimlerini arttıran ve en son KAR-PAK Temizlik Şirketinin sahibi olan inanılmaz bir insan ve tuttuğunu kopartan cesur bir yürek SELCEN TAŞÇI…

Aynı zamanda İyi Parti İl sekreteri olan değerli dostumuz, çalışma hayatındaki son derece başarılı hanımlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Genel Temizlik,Ev ve Villa Temizlik Hizmetleri,Ofis temizliği İnşaar temizlik hizmetleri veren KAR-PAK Temizlik firmasının patroniçesi olan Selcen Taşçı hanımefendi aynı zamanda Afyonkarahisar İyi Parti İl sekreteryası sorumlusu olarak deyim yerindeyse bir koltukta 4 karpuz misali inanılmaz işlerin baş yapımcısı ve mimarı adeta..

Onun seçim zamanlarındaki koşuşturması heyecanlı ve samimi havası canını dişine takarak partisine en iyi hizmeti sunması boşuna değil. Dava adamı dediğimiz kimliklerin en başında değerli dostumuz ve arkadaşımız Selcen hanım geliyor desek abartmış olmayız. Kadının gücünü samimiyetini ve hırsını en iyi sunan örneklerden biri bizce..

Tabi ki bu çabalar daha 3 aylık bir partinin böylesine yılmaz neferlerinden biri ve kadınların zaferi olarak adlandırabileceğimiz bir çalışma ile ilden bir vekil çıkartıp güçlerini adeta biz varız diyerek mükemmel bir çalışmayla taçlandırdılar. Gece gündüz, sabah akşam, demeden ekip arkadaşları ve kadın vekil adayları Okşan Ulusoy Efe liderliğinde kısa sürede istediklerini gerçekleştirdiler. Elbette bu işte Selcen Taşçı hanımefendinin inanılmaz gayreti ve çabası asla yadsınamayacak bir durum olarak ortaya çıkıyor.

 

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife