Onu size nasıl tarif etsek bilemiyoruz ama şu bir gerçek ki tam bir ekran yüzü var onda. Hatta bir film karesinden çıkmış gibi kusursuz alımlı ve güzel..

Berna Şükriye Bircan çalışma hayatında yoğun temposuyla sıkı iş yaşamıyla muazzam bir insan. Giyim tarzı  ve kendine yakıştırdığı kombinlerle moda editörlerine şapka çıkartan bir yapıya dahası donanımla yüklü.. Son derece duygusal elit bir kişiliğe sahip. Silah tutkusu ise doğuştan sanki “Attığımı 12 den vururum” diyor.

Genç yaşına rağmen çoğu insanın üstesinden gelemeyeceği çalışma hayatından geliyor. Dürüst samimi ve sıcakkanlı.. Onun ticari çalışma hayatı ve zorluklara karşı direnme azmi ise gerek arkadaşları gerekse yakın dostları tarafından büyük takdir topluyor. Bulunduğu alana sahip ve kusursuz yöneticiliğiyle gerçekten işinin hakkını tam verenlerden. Keskin zekası ise övgüye değer.. Kendine çok iyi bakan değerli arkadaşımız sıklıkla doğa ve yeşile olan hayranlığını özgür olan ruhuyla buluşturuyor. Ön yargıdan uzak insanları insan oldukları için çok seviyor ve değer veriyor. Kısacası Berna Şükriye Bircan silahta’da olduğu gibi sevdiklerini tam 12 den kalplerinden vuruyor.

AfyonCitylife