İddia ediyoruz ve üzerine kalıbımızı basarız ilimizdeki tek ve nadir güzellik merkezlerinden                                                                       GÜLCEMAL GÜZELLİK MERKEZİ…

Şirin ve sempatik inanılmaz insan Buse hanımın yeri..Tüm hanımların giitiğinde “KENDİMİZİ ÖZEL VE GÜZEL” hissettiğimiz tek mekan diyebilecekleri bir yer. Zaten daha kapıdan içeri girerken kendinizi özel hissettiren güler yüzlü personelleri ve sıcak ilgi sizi sarıp başka diyarlara götürüyor. Profesyonel ellerde hayat bulan saçlarınız ve cildiniz adeta neden daha önce buraya gelmedik diye sitem yapıyor.

Gerek lazer teknolojisi gerekse kullandıkları tüm ürünler sihirli ellerde sizinle hayat buluyor. Buse hanım burayı yaklaşık 5 sene önce kurmuş.Tam bir aile havasında hanımların çok ama çok rahat edebilecekleri bir mekan havasına sokmuş.Bütçenize uygun işlemler ve kaliteden asla taviz vermeyen yapılarıyla işletme son trend modanın tüm versiyonlarını hanım müşterilerine sunarken, samimiyeti hiç göz ardı etmemişler. Güzellik merkezimiz Marulcu mahallesinde Ak parti il binasının hemen yanında hizmet veriyor.

Yapılan işlemleri şöyle sıralayacak olursak güzellik adına ne varsa hem de son sistem bu merkezde var. Ağda, kaş, bıyık, makyaj, lazer epilasyon, cilt bakımı, leke(dermapen tedavisi) manikür, pedikür, kalıcı kaş(kontur) kalıcı dudak, dipliner, bölgesel zayıflama, kırışıklık tedavisi, selülit tedavisi, led ışık maske,kirpik perması,kaş kirpik boyama,masaj, ısı sauna,ipek kirpik,ameliyatsız yüz germe, soğuk lipoliz ve daha neler neler …

Çalışanlar oldukça kaliteli ve işinin uzmanı insanlar. Buse Günday,Zeynep Yalçınkaya,Sümeyra Gültekin,Cemile Gülcemal,Beyza Türkeşsiz,Nazmiye Nur Karcı,Mine Yücekaya ile güzellik salonumuz adeta bir fabrika gibiler. Çalışan süper arılarımız hanımların güzelliği için inanılmaz bir enerji ile çalışıyorlar.

Burada gerçekten kendinizi iyi hissediyorsunuz. Hanımların özellikle ilimiz hanımlarının ilk tercihlerinden olan Gülcemal Güzellik Merkezi kesinlikle hanımların gitmesini öneriyoruz. Hem paranıza hem de beklediğiniz değişime gerçekten değecek diyoruz.

 AfyonCitylife