Sloganları çok güzel ve hoş.” En güzel yemek, sevdiklerinizle yediğiniz yemek”

Bir cafe düşünün. Hem Fransız, Hem de de İtalyan karışımı egzotik olsun. Bir cafe düşünün hayallerinize hitap etsin. Ve bir cafe düşünün size çok yakın olsun eviniz gibi işiniz gibi..

Erenlerde faaliyet gösteren sıcak ve bir o kadar lezzetli bir cafe…Nargilesiyle ara aperatifleri ve bistrosuyla kalitenin adı olsun. İşte o isim PARRA GUSTO CAFE BİSTRO..

Deniz bey önderliğinde erenler bölgesinin şık ve zarif mekanı .İnanın ev gibi rahatınıza düşkün ve bir o kadar da samimi..Çalışanları yemekleri ve içecekleriyle aklınızı başınızdan alacak bir mekan..Çalışanları son derece nazik ve samimi..Daha kapıdan içeri girdiğinizde “hoş geldiniz” selamlamaları ise gayet hoş..

Farklı yemek ve lezzet arayanların doğum günlerini kutlamak isteyenlerin ve samimiyetin sesi PARRA GUSTO CAFE BİSTRO size çok iyi gelecek. Mutlaka uğrayın ve kalitenin adresinde baş köşeye kurulun. Envai çeşit nargilenin tatları ise kesinlikle kaliteli ellerde hayat buluyor. Öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği mekan şu sıralar çok ama çok gözde..

Afyon MagazinAfyonCitylife