Gerçekten görenleri büyülüyor.Bunu biz değil gören vatandaşlar söylüyor ve duyuyoruz. Muhteşem olmuş ve renk kartelası son derece harika. Gözü yormuyor antik ışıklandırmalar ise son derece dizayna uygun. Konforun ışıklarla buluştuğu adreslerden biri de Günal Emlak ve İnşaat..

DAİRE SEÇENEĞİ HER KESEYE UYGUN

Sahipliğini Namık ve Gökhan Günal kardeşlerin yaptığı çift bloklu daireler efeler kavşağından sonra direk gözünüze çarpıyor. Şehrin belki de en iyi gözüken binaların başında geliyor. Her bir blok 2+1 3+1 şeklinde yapılmış. Diğer seçeneklerinde sunulduğu bu daireler inanılmaz fiyalara satılıyor. Yani anlayacağınız direye verdiğiniz fiyata inanamıyorsunuz . Bize göre bu daireler son derece ekonomik ve muhteşem. Sevgi yolundaki Garanti Bankası karşısındaki Günal Emlak bürosundan satışa çıkan daireler yoğun talep görüyor.

HELENİSTİK MUHTEŞEM BİNALAR

Binalar bahçe düzenleri dinlenme alanları ve peyzajıyla da ayrı bir göz okşuyor. Titizlikle yapıldığı ilk fırsatta fark edilen daireler ise ömürlük dediğimiz cinsten. Gece haşmetini ise anlatmamıza gerek yok. Gidip bakmanız lazım. Bu işin piri olan kuruluş her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünmüş. Özellikle beyaz ve pastel tonların duvarlara yansıması içi zaten muhteşem olan binalara ayrı bir renk ve hava katmış. Helenistik yapı gerçekten şehirdeki klasik bina anlayışını rafa kaldırırken, muazzam bir yaşam alanı konusunda farkını iyice ortaya koyuyor. Anlayacağınız gidip, görün. Ev ve daire almadan önce kesinlikle görülmesi gereken yerlerden ve Afyonun vizyonunun yeniden belirlendiği bir alandan yani GÜNAL EMLAK VE İNŞAATTAN Bahsediyoruz. Şunu da rahatlıkla söylüyoruz Asla abartmıyoruz…

 

 

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife