Girişimci son derece mütevazı ve bir o kadar da cana yakın…Her müşterisiyle tek tek ilgili…Yaşam alanı oluştururken en dikkat ettiği şey hijyen ve sağlık. Genç patron bu işe soyunurken hem insanların şık nezih ve ekonomik yemek kültürlerine hitap etmiş hem de tam bir aile yaşam alanı yaparak MAYDANOZ KÖFTE markasının hakkını vermiş.. Efsane lezzetler bir arada sloganıyla yola çıkan ve susuz kasabası Ankara yolu üzerinde bulunan MAYDANOZ KÖFTE muhteşem lezzetleriyle birlikte TÜM Afyon halkına ve yol yolcusuna uzun bir soluklanma vakti sunuyor. Bir kere şunu söyleyelim çayları enfes..Menüleri inanılmaz lezzetli ve çok ekonomik..Bakın işletme sahibi Tamer bey konuşmasında neler aktarıyor insanlara”

TARZIMIZ

%100 DANA ETİ

Bizim için söylemlerimiz de lezzetlerimiz kadar önemlidir. Bu nedenle %100 dana eti dediysek %100 dana eti sunuyoruz. Biliyoruz ki ne yediğini bilmek herkesin hakkı. Sağlıkla tüketin diye %100 Dana Eti.

YAYIK AYRANI

Köfte’nin yanında buz gibi bir ayran iyi gider. Ancak bu ayran yayık ayranıysa eğer lezzete söz düşmez. Keyifle, köpüklü köpüklü için 🙂

HELAL ET

Lezzeti size sunarken elbette ürünlerimizin Helal Sertifikalı olmasına özen gösteriyoruz. Böylelikle yediğiniz köfte ve ürünlerimizi güvenle, sağlıkla tüketebilirsiniz.

HİJYENİK YIKAMA

Tüm sebzelerimiz özel olarak tek tek yıkanır ve gerekli hijyen koşulları sağlanır. İçiniz de mideniz de bizimle güvende… Hayatınıza Maydanoz olmaya devam ediyoruz.

ODUN EKMEĞİ

Annelerimizden esinlendik, en özelini pişirdik. Anne tarifleri hepimiz için önemlidir. Ama o tariflerde öyle sırlar vardır ki lezzete lezzet katar. Bu nedenle Odun Ateşinin eşsiz lezzetini ekmeğimize dahil ettik. Afiyet olsun.

KÖMÜR ATEŞİ

Kömür ateşinin eşsiz lezzeti sizleri çağırıyor. Hayatınıza Maydanoz olmaya devam ediyoruz..

İşte Tamer bey ve harika ekibinin çalışma sistemleri.. Biz daha ne diyelim Gidin kendi gözlerinizle görün Ailenizle mutlu saatler geçirin..