Biz böyle şey görmedik. Son derece nezih, kaliteli, samimi ve güler yüzlü bir bistro..Daha önce keşfetmediğimiz için de biraz hayıflandık. Mekanımız İlimiz sınırları içinde yer alan Erenlerde..

Adı Parrot cafe ve Bistro… Amblemleri Papağan..Kesinlikle abartmıyoruz. Hakikaten papağan gibi renkli ve gökyüzünü andıran dahası içeri adım attığınızda insana huzur veren, cıvıl cıvıl rengarenk bir mekan..İlimizde ki güzide ailelere özellikle buradan sesleniyoruz Dahası değerli bürokrasimiz yetkililerine..

MENÜDE KALAMAR VE KARİDES

Sahipliğini çok değerli ve mütevazı insan Hakan Akdeniz’in yaptığı işletmede, deyim yerindeyse adım atılacak yer yok gibi. Söz konusu Erenler olunca öğrencinin uğrak yeri ve buraya uğramayan insan yok.  İlk dikkatimizi çeken şey kapıda karşılanıp masamıza oturana kadar çalışanlarının bize eşlik etmesiydi. Bu sadece bize özel değil. Kim adım atarsa atsın aynı ilgi ve nezaket had safhada…

Ve deniz ürünlerinin en gözde seçenekleri Kalamar ve karides’in bu bistroda yer alıp menüde hayat bulması.. Evet yanlış söylemiyoruz .Kalamar ve Karides tava çeşitleri sanırız mekanın kalitesini size anlatacaktır. Bırakın normal Pizzayı. Hayatımızda ilk defa meyveli Pizza yiyen ilk müşterilerden dik ki sizde gittiğinizde bu muhteşem lezzeti mutlaka tadın istiyoruz.

LİG HEYECANI VE MAÇLAR BURADA

Çok hesaplı olup çok ta kaliteli olması bizim bakış açımızı tamamen değiştirdi. Keşke il merkezinde olsaydı veya bir şubesi bulunsaydı diye Değerli patron Hakan Akdeniz beye tavsiyede bulunduk. Çünkü Afyon il insanına ve ailelerine böylesine bir mekan kesin şart diye düşünenlerdeniz. Erenlerin gözdesi Parrot Cafe Bistroda gerek işletme müdürü, gerekse çalışanlar hem kıyafetleriyle, hem de leziz ürünleriyle övgüyü gerçekten hak ediyorlar. Ve sınırsız hizmet dediğimiz yeme içme yanında, Derbi maçlarında tek adresi bu mekan. Süper Lig takımlarının maçlarını ailelerle, öğrencilerle birlikte rahat huzurlu ve keyifli bir mekanda izlemenin ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Parrot Cafe Ve Bistro salonunda tatlılardan tuzlulara,pastalardan, unlu mamullere,sıcak ve soğuk içeceklerden, geleneksel Akdeniz mutfağına kadar her ayrıntı düşünülmüş. Muhteşem yapıyorlar. Yetmiyor sevgilerini, titizliklerini ve en önemlisi tüm sevgi ve samimiyetlerini GÜLER YÜZLERİNİ,ürünleriyle harmanlayıp değerli müşterilerine eşsiz sunumlarla aktarıyorlar. Yani hizmet on numara. Mutlaka gidilmesi gereken ve kafanızı dinleyebileceğiniz Nişantaşı konseptinde harika bir yer diyoruz. Renklerin canlılığını gördüğünüz de “iyi ki gelmişim” diyebileceğiniz tek mekan”  PARROT CAFE VE BİSTRO SALONU”

 Afyon MagazinAfyonCitylife