Bu kadar mı güzel bu kadar mı fotojenik olur insan…Görenlerin tam ısırmalık dediği minik ihsan babasının iş yerinin adeta maskotu gibi..Nar tanesi Ana okulu öğrencilerinden İhsan Uysal herkesin sevgilisi adeta..Kesinlikle Turkcell onu bir reklamında oynatmalı diyen o kadar çok insan var ki..

İlimizin çok sevdiği saygı duyduğu ailelerin başında gelen Uysal Ailesinin değerli evlatları Selim ve Belkıs Uysal çiftinin göz bebeği olan minik İhsan Uysal yaşından büyük olgunluğu ve sevimliliğiyle herkesin Allah nazarlardan saklasın dualarını alan muhteşem bir güzellik.. Elektronik ve akıllı telefonlara ilgisi de oldukça fazla. 2014 doğumlu bu minik şeker, iş yerinde ki hareketli yapısıyla herkesi kendine hayran bıraktırmış durumda..

Selim bey onunla saatlerce vakit geçiriyor ve yoğun mesaisi olsa da onu görmeden yapamıyor. Bu arada kalbinin sahibi hanımefendi Belkıs hanım ise onun arkasında adeta bir dağ gibi…Anlayacağınız bu sevimli ve birbirlerine aşık çiftin elbette böylesine harika çocukları güneş gibi parlıyor. Dedesinin ismini alan minik İhsan Turkcell’in adeta bir maskotu desek yeridir.

Afyon MagazinAfyonCitylife