Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasında, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu’nun koordinatörlüğünde kadın hastalıkları, doğum ve tüp bebek hakkında söyleşi düzenlendi.
TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman ve Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin katıldığı söyleşi Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda geniş katılımla gerçekleşti. Fertillife Afyon Hastanesi sahibi Opr.Dr. Fatih Öğüç, Aralık ayından itibaren Afyonkarahisar’da hizmet vermeye başladıklarını belirtti. Öğüç, 110 kişi istihdam ettiklerini, üreme teknolojileri üzerine çalışan bir ekip kurduklarını kaydetti.
Program, Öğüç’ün “Tüp bebek yardımı ile üreme teknikleri” konulu sunumunun ardından soru-cevap ile devam etti
Bizde Afyon Magazin olarak Fertillife Afyon Hastanesi sahibi Opr.Dr. Fatih Öğüç’e ve ekibine ziyaretleri ve birbirinden faydalı sunumları için teşekkürlerimizi sunarız… Görüyorsunuz üreten emek veren ve şehrimize katkıda bulunan herkese gerçekten teşekkürler. Yukarıda anlatılan haber ve yapılan etkinlik aslında ilimiz adına son derece faydalı ve çok önemli konular… Hem Dr. Fatih Öğüç ve ekibine, hem de kadın girişimciler olmak üzere değerli başkan Berna Tokman hanımefendiye gerçekten çok ama çok teşekkür etmek lazım..