Nedir bu dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım Uydukent fen lisesi karşısı karaca inci evleri daha kısa mantıkla afyon ekmek ilerisinde bulunan temizleme firmasının adı… İnanılmaz bir hijyen fabrikası gibi kuru temizleme hizmeti veren firma çevre ve insan dostu. Bu sistemde kimyasal atık madde sıfır. Elbiseleriniz kumaşlarınız perdeleriniz  formalarınız gömlekleriniz halılarınız ve aklınıza gelebilecek giysi adına ne varsa WET CLEAN’a getiriyorsunuz ve tertemiz sağlıklı hijyenik olarak inanılmaz ekonomik fiyatlarla geri alıyorsunuz.

Wet Clean ‘in kuru temizlemeden çok daha avantajlı olduğunu söylemekte yarar var. Peki avantajları neler? Klorlu Çözücü (perc) veya hidrokarbon kullanılmadan tekstil temizleme imkânı sağlıyor. Hassas kumaşlar için özel yıkama programları uygulanabilir. Deformasyon riski en aza indirilmiş..

Islak temizleme çözücüleri doğal ve çevreci.. Maksimum tasarruf ile az miktarda su ve enerji tüketimi sağlıyor. Yani kısaca şunu aktaralım tüm giyim eşyalarınızı güvenle verip tertemiz şekilde alıyorsunuz hem de sağlığınızı düşünerek güvenle giyiyorsunuz. Eco Blue sağlıklı giysi temizleme yöntemi ile giysileriniz, gelinlik ve abiyeleriniz, perdeleriniz, yorgan ve yataklarınız deri ve süetleriniz gömlekleriniz çok daha sağlıklı ve hijyenik bir şekilde temizleniyor. Uydukent afyon ekmek ilerisinde yer alan WET CLEAN afyon temizleme ile gerçekten içiniz ve gönlünüz ferah bir şekilde tatmin oluyorsunuz. Bu arada WET CLEAN TEMİZLEME de 40 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE EVDEN EVE TESLİMATLA SAĞLIKLI GİYSİ TEMİZLEME HİZMETİNİ AYAKLARINIZA GETİRİYORLAR.  Telefonları 0272 229 2525

WET CLEAN DÜNYA SAĞLIK SAĞLIK ÖRGÜTÜ VE DİĞER ÇEVRE ÖRGÜTLERİ TARAFINDAN TEMİZLEME SİSTEMLERİ ARASINDA EN MÜKEMMEL GİYSİ TEMİZLEME ŞEKLİ OLARAK KABUL EDİLEN ISLAK TEMİZLEME İLE GİYSİLER DAHA TEMİZ DAHA SAĞLIKLI..

ASTIM, ALERJİK, RİNİT VB. ALERJİK HASTALIKLARI OLAN MÜŞTERİLERİNİN RAHATLIKLA KULLANABİLECEĞİ TEK TEMİZLEME SİSTEMİDİR.