Hangisini sayalım Larissa, Garden Life, Nova Plus, Emporium derken şehir yeni yaşam alanlarıyla Afyon İnşaat olarak tanışıyor. Son derece modern konforlu binalar muhteşem yaşam alanları ve kaliteli konutlar bu firmayla birlikte hayat buluyor.

İşin ustası dahiyane fikirler babası insanların a dan z ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek konutlar yapmak gerçekten maharet işi..Pek çok meslektaşı da gıptayla ve gururla onu takip ediyor.

İNŞAAT SEKTÖRÜ ONUNLA HAYAT BULUYOR.

Güray Yumlu ismi ise bu alanda bir marka artık. Samimi mütevazı gülen yüzü ve insanların bir evden bekleyebilecekleri tüm argümanları karşılayan firma sahibi dahası evine eşine ve çocuklarına aşık bir baba. Dolayısıyla başarı da kendiliğinden çok çalışmaktan geliyor. Ama Güray beyin evini ihmal ettiğini hiç görmedik. Onun hayal gücü yaptığı işlere de vurunca ortaya hayallerin ve düşlerin evleri çıkıyor. Konutlar son derece hesaplı ve modern. Zaten talepleri karşılamakta zorlanan firma yeni yaşam alanları bulmak için 24 saat çalışıyor.Düşünsenize inşaat işiyle uğraşan pek çok kimse onun yapmış olduğu sitelerden, projelerden, konutlardan ev alıyor. Güray bey çalışanlarınında gözdesi. Her bir işçisiyle yakından ilgileniyor. Çekirdekten gelen çalışma yapısı işe hakim olma sorunları anında çözüm yetisiyle şehrin son dönem iş adamları portresini tamamıyla değiştiren bir kimlik Güray Yumlu..

Şunu çok net ve kesin söyleyebiliriz.Onun yapmış olduğu konutları görün ve ondan sonra ev almaya çalışın Asla pişman olmayacaksınız..Çünkü evlerin işçilik ve kaliteli kullanım alanları Güray beyi alanında muhteşem kılıyor.