Son derece zeki kültürlü samimi ve içten dahası doğrular onun ağzında ok gibi Hemen sahibini buluyor. Canından çok sevdiği Mina’sıyla, ölümsüz aşkı Ömer’iyle Akdeniz’in en güzel kadını o…

Yaşam tarzı giyimi konuşması ve gülen yüzüyle hemen fark edilen biri… Kalbi Afyonda kaldı onu iyi biliyoruz. Neden derseniz pek çok dostu sevdiği insanlar hep İlimizde. Sıklıkla gidip gelmesi o yüzden. Geçenlerde biricik aşkı kızı Mina’nın doğum gününde tüm aile etrafındaydı. İnanılmaz keyifli saatler yaşayan Kılınç ailesi gönüllerince eğlenip stres attı. Tabi ki bu işte en mutlu yüz şüphesiz minik Mina’ydı..

Markanın ve trendin yakıştığı isim Zerrin Hanım, koyu renkleri çok seven ama Parlıament maviye âşık bir insan. Dikkatli bakarsanız yüz hatlarıyla dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie’ye inanılmaz benziyor… Son derece vefalı ve samimi.. Ona doğru olun emin olun, sizi başınızın üstünde taşıyan bir karakter. Çok sevdiği değerli Avukat eşi Ömer bey için dünya bir yana herkes bir yana.. Ailecek Antalya da yaşayan değerli Kılınç çiftimiz tüm dostlarına buradan sevgi ve saygılarını yolluyorlar.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife